Hızlı İletişim Formu

Hizmetler
Faturalama ve Ücretlendirme
Müşteri İlişkileri ve Yönetimi
İş Zekası
Ara Katman
Katma Değerli Servisler

Kurumsal Mimari

KG Teknoloji olarak mevcut sistemlerin ve projelerin portföyünü çıkartmak, projelerde üst seviye tasarım yaratmak, stratejik planlamayı doğru bir şekilde yapmak, BT altyapısına yön vermek, projelerin yazılım aşamasında ve etkileşim noktalarında meydana gelebilecek problemlerde tasarım ekibine liderlik etmek gibi ihtiyaçlarınıza kendi mimari ekiplerinize dışarıdan destek sağlarız.

Yazılımın bu aşamasında da profesyonel kadromuzun yaptığı analizler ve planlama sürecinin sonunda ortaya çıkan görünüm ve akış ile ürünün yazılım anlamında mimarisini oluşturmak üzere yola çıkarız. Kullanım kolaylığı, fonksiyonellik, esneklik, bakım kolaylığı ve güvenilirlik, tasarım sürecinde en çok önem verdiğimiz unsurlar arasında öncelikli olarak yer alır. Bir sistemin varlığının en başından itibaren doğru seçimlerle var olduğunu unutmadan gerçekçi çözümlerle, kullanılacak teknolojilere ve yazılım mimarisine karar veririz. Uzmanlarımız bir projeyi kodlarken gelişen teknolojilerle entegrasyonuna, genişletilebilir özellikler taşımasına ve geliştirilebilir olmasına karşın oldukça hassas davranırlar.

Yazılım geliştirme sürecinin temel taşlarından olan mimari konusunda KG Teknoloji olarak bütünlük içinde bir plan çıkardıktan sonra belirlediğimiz noktaları detaylandırarak incelikli bir çalışma yürütmek prensiplerimizdendir.

Hizmetler
Faturalama ve Ücretlendirme
Müşteri İlişkileri ve Yönetimi
İş Zekası
Ara Katman
Katma Değerli Servisler