Hızlı İletişim Formu

Hizmetler
Faturalama ve Ücretlendirme
Müşteri İlişkileri ve Yönetimi
İş Zekası
Ara Katman
Katma Değerli Servisler

Operasyon Destek

Firmanızda mevcut olan BT altyapılarına (uygulamalar, veri tabanı, güvenlik yazılımları, felaket merkezi, veri ambarı vb.) eksiksiz bir şekilde ve en iyi kalitede ITIL metodolojisini kullanarak; kurumunuz tarafından belirlenmiş servis ve sistem, erişilebilirlik, kesinti gibi SLA’ler kapsamında yönetilmek üzere komple destek sunuyoruz. Ayrıca kendi operasyon ekiplerinize dışarıdan destek de sağlıyoruz.

KG Teknoloji, farklı altyapılara verdiği operasyonel destekle müşterilerinin her zaman yanında yer alır. Bunun için en iyi uygulamaların ve deneyimlerin birleşmesiyle oluşturulmuş son teknoloji ITIL metodolojisini kullanır. Bu anlayış ile kurumunuzun altyapısında gözle görülür iyileşmeyi fark edersiniz. Maliyetleri düşürmek, erişilebilirliği artırmak, kapasiteyi ideal hale getirmek, verimliliği sağlamak, ölçülebilirlik, BT kalitesinin artması bu hizmetin genel anlamda sağladığı faydalardır.

Altyapınızdaki teknolojileri operasyonel destek sayesinde tam anlamıyla özümseyerek işinizden maksimum verim alabilirsiniz. Operasyon ekiplerimizin tecrübesi, gelişen teknolojiye olan uyumu ve kullandıkları araçlar ile hem bilgi teknolojileri altyapınızın kalitesini yükseltebilir hem de bu pozitif etkiyi direkt izleyerek, içiniz rahat bir şekilde çözüm odaklı yaklaşımın keyfini çıkarabilirsiniz.

Hizmetler
Faturalama ve Ücretlendirme
Müşteri İlişkileri ve Yönetimi
İş Zekası
Ara Katman
Katma Değerli Servisler