Hızlı İletişim Formu

Hizmetler
Faturalama ve Ücretlendirme
Müşteri İlişkileri ve Yönetimi
İş Zekası
Ara Katman
Katma Değerli Servisler

Sistem Entegrasyonu

KG Teknoloji, kurumunuzda halihazırda kullanmakta olduğunuz “middleware” bir diğer deyişle ara katman yazılımları üzerinden hizmet sağlayan Oracle, Tibco gibi farklı platformlarda, tecrübeli uzman kadrosu ile sistem entegrasyon hizmeti verir. Bu hizmet, ihtiyaçlarınız için komple veya kendi ara katman ekiplerinize dışarıdan destek olarak sağlanır.

Sistem entegrasyonu ile kullanmakta olduğunuz yazılım ürünlerine yapılacak eklemeler, verimliliğinizi etkilemeyecek şekilde entegre edilir. Bu alanda sektörün en deneyimli kadrolarından birine sahip olan KG Teknoloji, kaliteyi esas aldığı vizyonuyla çözüm odaklı bir entegrasyon hizmeti sunar. Entegrasyonun planlaması, uygulaması ve takibini her zaman titizlikle yapan KG Teknoloji, kompleks bileşenleri düzgün çalışacak şekilde entegre etmeyi ilke edinir. Böylece daha önce birbirinden bağımsız çalışan sistemler kendi içinde, tam uyum halinde faaliyet gösterir.

Bu da bilgi teknolojilerinde var olan en yeni araçların, ek bir yük getirmeden kullanılarak verimli çalışan ve yüksek performanslı bir sistem haline gelmesini sağlar. Bu çalışma sistemin işlevselliğini artırıp maliyeti düşürürken, daha üretken bir altyapının oluşmasına da olanak tanır.

Hizmetler
Faturalama ve Ücretlendirme
Müşteri İlişkileri ve Yönetimi
İş Zekası
Ara Katman
Katma Değerli Servisler